Chia Tohum Seti Slim Sipariş Ver

Chia Tohumu

Chia tohumu seti son günlerde en çok tercih edilen diyet ürünüdür. Chia tohumu seti içerisinde yer alan Chia Tea , Chia Shake ve Chia Seeds ürünleri ise düzenli ve doğru kullanıldığında kilo vermeye etkisini göreceksiniz. Chia tohumu diyeti için ideal bir üründür.

Chia tohumu seti aldığınızda kendinize uygun bir program hazırlayarak vücudunuzun toksinlerden arınırken yağ kaybını yaşamasını sağlayabilirsiniz. Chia tohumu seti ile bir diyet uygulaması oluştururken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları vardır. Bunların başında bir diyet hedefi ayarlamak geliyor. Planlı başladığınızda hedefinize ulaşmak için çabalarsınız. Hedef belirlendikten sonra yapılması gereken nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınız listesi hazırlamaktır. Chia tohumu diyeti diğer diyetlerde olduğu gibi süreklilik için samimi bir diyet olması özelliği taşımalıdır. Bu nedenle kendinizi mutlu edecek sağlıklı bir liste hazırlamanız gerekir. Mutsuzluk sizi yolunuzdan çevirmemelidir.

Chia tohumu diyeti için gerekli olan son adım nasıl ve ne zaman tüketeceğinizi belirlemektir. Örneğin;  sabah kahvaltılarını çok seviyorsanız chia seedsi omlet içerisine ekleyerek tüketin. Öğle yemeğinden mutlu oluyorsanız haşlanmış tavuk yanına 1 kase yoğurt içerisine chia seeds ekleyerek tüketin. Akşamları hafif bir öğün istiyorsanız 1 bardak süt içerisine 1 tatlı kaşığı chia shake tozu ekleyin. Chia tohumu diyeti için çeşitlilik özelliği sağlayan bu  set sizin diyet yolcuğunda bıkmadan değişiklikler ile canlı kalan bir süreç yaşamanızı sağlayacaktır.

Chia tohumu diyeti sürecinde tavsiye edilen yemek saatleri sabah 08.00 ile 19.00 arasında yer almalıdır. Chia tohumu diyetinde akşam öğününe daha düşük kalori tercih ederek daha hızlı kilo verebilirsiniz.

Chia Tohumu Seti Nasıl Kullanılır?

Chia Tohumu seti içerisinde bulunan Chia Seeds paketini sabah kahvaltılarında 1 bardak süt içerisine ya da 1 bardak su içerisine 1  yemek kaşığı ekleyerek yarım saat bekletip tüketebilirsiniz. Chia Tea ürününü günde 2 fincan tüketmeniz yeterli olacaktır. Kahvaltıdan 2 saat sonra ve öğle yemeğinden 2 saat sonra içebilirsiniz. Hazırlanışı ise 1 fincan sıcak su içerisine 1 süzen poşet şeklinde 3-5 dakika demlenecek şekilde bekletilerek olmalıdır. Chia Shake ürününü ise özellikle diyetinizin ilk haftalarında akşam öğünü olarak tüketmeniz tavsiye edilmektedir. 1 bardak süt , ayran, kefir ya da su ile homojen bir karışım olacak şekilde hazırlanarak tüketilmelidir.

 

 


Chia

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
mavi iksirmavi losyonfitchoy yosun çayıbiosante detokscassia tora ideal krem akasya tozu deva kremi vpills gold goji kremi alfacol kapsül