Chia Tohum Seti Slim Sipariş Ver

Tamamen doğal ve aynı zamanda bitkisel karışımlardan oluşa chia tohumu, 3 ayrı üründen oluşmaktadır. Peki ama bu doğal chia tohumu setinin içeriğinde neler vardır?

Chia Shake (Chia Tozu)

Chia Tea (Chia Bitki Çayı)

Chia Seeds (Chia Tohumu)

gibi muhteşem bir sete sahiptir. Dünya’da oldukça yaygın bir şekilde bilinen chia tohumu ülkemizde de giderek popülerleşmeye başladı. Kilolarımızı artık kontrol altına alarak formda bir yaşam sürdürmenizde size destekleyici olabilir.

Aynı zamanda her gün düzenli olarak spor ve egzersiz programlarını ihmal etmeden disiplinli bir şekilde uygulamamız da kilo kontrolü sağlama sürecimizde bizlere en büyük destekleyicilerimizden birisi olacaktır. En az yarım saatinizi ayırarak düzenli bir spor uygulayabilirsiniz. Elbette ki bu süreçte chia tohumu sizlere destek sağlayacaktır.

Chia Tohumu Toz: Günde 250 gr kadar süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırarak tüketilmelidir.

Chia Çayı: Gün içerisinde 2 kere 1 fincan sıcak suya 1 süzen poşet atarak tüketilir.

Chia Tohumu: Günde 250 gr süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırılarak tüketilir.

Chia Tohumu Nereden Bulabilirim?

Türkiye’nin il,ilçe, kasaba ve köylerine kadar her yerine gönderim sağlamaktayız. Sizlerde chia tohumunu en uygun fiyat seçenekleri ile beraber siparişinizi vererek sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.


Chia

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
mavi iksirmavi losyonfitchoy yosun çayıbiosante detokscassia tora ideal krem akasya tozu deva kremi vpills gold goji kremi alfacol kapsül