Chia Tohum Seti Slim Sipariş Ver

Azteklerden bugüne kadar yüz yıllardır sağlıklı yaşam iksiri olarak da bilinen chia oldukça faydalı bir tohumdur. Son yıllarda kilo kontrolü amaçlı sıkça kullanılan chia tohumları oldukça etkili sonuçlar vermesi nedeni ile kulaktan kulağa oldukça yayılan geniş bir kullanıcıya sahiptir.

Su ile temas ettiğinde 8 kata kadar büyüyerek midede yer kaplayarak hiçbir kimyasal reaksiyona girmeden tamamen doğal yollar ile tokluk hissi vermektedir. Özellikle de tüketmiş olduğumuz besinlerin yanında ek gıda olarak tüketebileceğiniz bu tohumlar diyet yaparken sizlere oldukça yardımcı olabilir. Set içerisinde doğal çiya tohumları da mevcut vardır.

Chia Set İçeriği

  • Çayı
  • İçeceği
  • Tohumu

İçerisinde yerini almaktadır. Düzenli olarak kullanımının sağlanmasında olumlu sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Chia Tohumu Nasıl Kullanılır?

İçecek Kullanımı : 1 fincan su ile süre 1 çay kaşığı shake tozu ekleyerek karıştırdıktan sonra içebilirsiniz. Sıcak veya soğuk olarak tüketilebilir.

Çay Kullanımı : Sabah ve akşam olmak üzere gün içerisinde sadece 2 kere 1 fincan sıcak suda 3 ile 5 dakika demleyerek içebilirsiniz. Şeker kullanımı önerilmediği için şekersiz içmekte zorlanıyorsanız esmer şeker kullanabilirsiniz.

Tohum Kullanımı : Yoğurt, salata gibi ara öğünlerde tükettiğiniz besinler ile birlikte kullanabilirsiniz. Ölçek olarak bir kase yoğurt için 1 tatlı kaşığı tohumu ekleyerek tüketebilirsiniz. Salataların üzerine tuz ekler gibi serpiştirerek kullanım sağlayabilirsiniz.

biosante detoks
Chia

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
saç fiberi ideal krem goji kremi