Chia Tohum Seti Slim Sipariş Ver
Şu anda "Zayıflama" Kategorisindeki yazıları görüntülemektesiniz.

Chia Tohumu

3 sene önce tarafından yazılmıştır.

İrem Derici Chia Tohumu

Son günlerde İrem Derici formda görüntüsüyle magazin gündemini epey meşgul etmekte. Peki İrem Derici’nin bu son derece fit görüntüsüne ulaşırken ki sırrı neydi? İrem Derici’nin çeşitli sosyal medya platformların da kendisinin de yaptığı açıklama sırrının Chia Tohumu olduğu yönünde. Sahnelere merhaba dediği günden bugüne görüntüsünde yarattığı değişikliğe kavuşmak için sizler de İrem Derici gibi öğünlerinizde Chia Tohumunun mucizelerinden yararlanabilirsiniz.

Chia Tohumu

Chia Tohumu formda görüntünüzü yaratırken sizlere tok tutma özelliğiyle destek olacak önemli bir takviye ürünüdür. Herhangi bir kimyasal reaksiyona girmeden suyla birleştiğinde doğal olarak kendi hacminin yaklaşık 8 katına ulaşarak midenizin dolmasını dolayısıyla tok hissetmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda günlük protein ihtiyacınızı çok büyük ölçüde karşılayacak besin değerlerine sahiptir. Özellikle düşük karbonhidrat diyetlerinde içeriğindeki yüksek protein oranıyla önemli bir yardımcı olarak ön plana çıkmaktadır.

Cia Tohumu

Cia Tohumu hem ana öğünlerinizde hem de ara öğünleriniz de kullanabileceğiniz bir destekleyicidir. Ana öğünlerinizde salatalarınızın, yemeklerinizin üzerine serperek ara öğünlerinizde ise tüketeceğiniz yoğurdunuza,sütünüze,meyvenizin üzerine serperek öğünlerinizin değerini yükseltebilirsiniz. Böylelikle daha az kalori alarak daha uzun süre tok kalmayı başarmış olacaksınız. Cia Tohumuyla desteklediğiniz beslenme programınıza uygun olarak takip edeceğiniz egzersiz planınız istediğiniz sonuçlara daha kısa sürede erişmenize yardımcı olacaktır.

 

Chia

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
mavi iksirmavi losyonfitchoy yosun çayıbiosante detokscassia tora ideal krem akasya tozu deva kremi vpills gold goji kremi alfacol kapsül